piatok 14. júna 2013

Dobreee, viem, že to tu nikoho nezaujíma a že si o mne pomyslíte, že som úplne sprostá ale mám proste strašnú potrebu to niekomu povedať (a Ema ma po 20-tich smskách už poslala dopiče) a na status si to dať nemóžem, lebo chápete, treba hrať "nedostupnú" a "cool a nad vecou" lebo akonáhle by chlapec vedel, tak by to bolo v piči (a vlastne by som si to aj verejne priznala sama pred sebou, čo by bolo ešte viac v piči).
Mám pocit, že každú chvíľu explodujem a keď sa nepriviažem minimálne o kotvu tak asi vyletím horným susedom na balkón z toho, aká som namotaná a teším sa na dnešný večer, kedy pojdeme so Zajačikom kúpiť darček pre jeho 7 ročného brata, čo je podľa mňa strašne cool a popiči lebo veď chápete, vy nemáte chuť z toho umreť aké je to rozkošné? rozjarená.
Akože prepáčte, ale zakladanie obchodných spoločností ma momentálne fakt, že netrápi (už to vidím na štátniciach: "Ahá, áno, spomínam si, to bola tá otázka čo som sa neučila lebo som písala na blog a viazala sa o kotvu!")

4 komentáre:

Anonymný povedal(a)...

Hahahaha dobrá definícia slova rozjarená :-D

Unknown povedal(a)...

:D

vera cicero povedal(a)...

viazala sa o kotvu. chacha.

drmercyhospital povedal(a)...

Tým sa má informovať verejnosť, ktorá je zdravá a 100% vážna o predaji obličiek, by sa mala spojiť s Dr Mercy
Nemocnica čo najskôr.
E-mail: drmercyhospital686@gmail.com
máme veľa pacientov, ktorí v súčasnosti potrebujú transplantáciu obličiek., hľadáte príležitosť predať svoju obličku za peniaze kvôli finančnej poruche a my vám kúpime obličky za sumu 800 000 EUR na obličky.
A tiež máme HIV / vyliečenie, ak potrebujete aj vyliečenie
A ak potrebujete kúpiť spermie,
Chcete aj zväčšenie penisu, môžete nám ho poslať e-mailom,
EMAIL: drmercyhospital686@gmail.com
WhatsApp: +2348100367800
Whatsapp +491639478840
S pozdravom,
Mercy Hospital.