nedeľa 28. apríla 2013

Pár faktov o bakalárke

  •  Rozhodne NIE JE pravda, čo nám hovoril náš profák, že najlepšie sa píše po prežúrovanej noci v poloopici medzi 7-8 ráno. Skúšaka som to, zobudila som sa presne 7:31, myslela som, že ZOMREM tak som sa pretočila na druhý bok a spala do 13-tej.
  • Práve som dopísala posledné SKURVENÉ slovíčko (okej, tak chýba mi ešte anotácia v cudzom jazyku ale aj to bude, nebójte vy a dočkajte času!), zazálohovala si ju asi na 300 zdrojoch, idem ju vytlačiť a dovidenia dopičutia, do štátnic o nej už nechcem ani počuť!
  • Ak mi zajtra školitelka povie, že je to celé napiču a mám to okamžite prerobiť, tak sa usadím v najbližšom kúte a začnem srdcervúco plakať. Rovnako vykonám aj keď mi zajtra opätovne povie, že na mňa zabudla a mám dojst niekedy o 30 týždňov.
  • Pokiaľ tú nehoráznu pičovinu, ktorá absolútne nikomu nedá žiaden prínos (leda tak žltému kontajneru na separovaný odpad) vôbec niekedy aj obhájim, tak sa ožerem pod obraz boží (presne pod ten, pod ktorým Wickedina Maďarka pravdepodobne sexuje) tak veľmi, že ma vlastná matka nespozná, keď ma príde nadránom vyzdvihnúť ožratú na padrť bohvie kam lebo jej budú moje kamošky volať, že nevedia, čo so mnou. Vlastne nie, až tak sa ožrať nechcem, už sa mi to raz stalo a bol to strašný trapas, verte mi.
  • Mrte ma bolí pravé oko a mám ho giganticky opuchnuté lebo včera som šla velice inteligentne v tom ukrutnom vetre na prechádzku a všetok prach z ulíc mi nafúkal do očí a zle sa mi pozerá na monitor. Týmto by som svoju spoveď aj ukončila a idem niečo zožrať, som hladná jak vlčia svorka.

6 komentárov:

wicked lady povedal(a)...

:DDD pod henten obraz bozi? no tak drzim palce...haha

K. povedal(a)...

Elizo, Ty mě fakt bavíš. :-)

Unknown povedal(a)...

Hahahahaaaaa, to znie ako znovunadobudnuty zivotny optimizmus ;-) :-D

Radek povedal(a)...

Tož gratulace. Taky píšu bakalářku, ale nemůžu se k ní v poslední době dostat.

Unknown povedal(a)...

:D:D:D

Eliza povedal(a)...

Radku, vela elánu do práce :)