pondelok 29. apríla 2013

...and than they lived happily ever after. Oh, wait!

Kde bolo tam bolo, bolo raz jedno malebné kráľovstvo v ktorom akákoľvek podobnosť s reálnym životom je čisto náhodná.
Toto kráľovstvo bolo špecifické tým, že v ňom bolo všetko dané a všetci boli šťastní. Princ z rodu Chrabrých spokojne a sebaisto dvoril Princeznej z rodu Čestných. V celom kráľovstve si v pokoji jeden vedľa druhého nažívali tak urodzené rody, ako rody neurodzené. Do neurodzených rodov patrilo služobníctvo, ako napríklad Posol a Komorná. Potom tu boli rody odvrhované, kam patril napríklad aj zákerný Lúpežník.
Princ a Princezná sa navzájom milovali a kráľovstvo sa pripravovalo na veľkú svatbu, ktorá by tieto rody zjednotila a zachránila ho pred pádom. Navyše, keď sa títo dvaja aj skutočne milovali, tak to bolo veľmi praktické a výhodné. Komorná očkom poškuľovala po Poslovi, ktorý by si tak isto od Komornej nechal povedať, čiže tento vzťah mal tiež dvere otvorené a šťastnú budúcnosť mali všetci predostretú na striebornom tanieri.
Jedného dňa potrebovala Princezná vyslať zo zámku dopis, tak povedala Komornej, aby ho odovzdala Poslovi, ktorý ho doručí do druhého zámku so správou, že sa budú konať svatby dve: jej s Princom a Komornej s Poslom. Čo je celkom popiči správa, lebo dve svatby = dva krát viac žrádla a chlastu.
No, a presne tu sa to celé nejak dojebalo. Lúpežník na ceste späť prepadol Posla a sám sa stretol s Komornou, Komorná nadržaná z jeho nesmierneho prejavu mužnosti nielen svojím zapáchajúcim telom a neoholenými genitáliami strhla zo seba šaty, skočila naň, ten ju pretiahol jak poslednú ruskú štetku a odvtedy ju držal vo svojej moci aj keď medzitým jak lúpežil preťahoval iné paničky v kočiaroch jak na bežiacom páse, urážal Komornú aby ešte viac dokázal svoju mužnosť a ona na ňom o to viac lipla.
Medzitým sa Princezná vydala hľadať strateného Posla, lebo to bola dobrodruhyňa a predsa ten pojebaný list poslať musela, keďže vtedy mali akurát tak kokot a ne mobilný telefón. Našla ho hlboko v lese. Jak sa spoločne z lesa vymotávali tak zistili, že sú spolu celkom dobré kombo a aj by sa pretiahli, ale Princezná chcela dodržať Princov sľub a velice robila drahoty, no nakoniec aj tak podľahla, vyjebala sa na Princa, kráľovstvo padlo, Princezná bola z Posla nadržaná jak prasa, lebo chápete, prežil útok a sám v piči riti v lese niekoľko dní a celkovo bol proste mrte moc cool. Lenže Posol chodil radšej na striptíz do stodoly než by mal preťahovať Princeznú, čiže tá bola frustrovaná jak hradná fúria a všetci boli proste nadkokot zmätení lebo sa proste dačo spíčene pojebalo lebo takto to dopadnúť rozhodne nemalo.
No, a zazvonil zvonec a rozprávke je...
-Princezná si pomyslela: "Toto je fakt koniec?!"
-Princ si pomyslel: "Toto je fakt koniec!!!"
-Posol si pomyslel: "Snáť kvôli tomu nebude koniec?"
-Komorná si pomyslela: "Wow, nečakaný koniec!"
-Lúpežník si pomyslel: "Toto je aký fasa koniec!"

8 komentárov:

wicked lady povedal(a)...

co beries, kde si to kupila a kolko to stoji? dorucuje to dhl aj do nemecka?

Eliza povedal(a)...

Na tvojom komente sa strasne autisticky v buse popodfuz smejem :D :D :D To robi asi ten abstak, inak si to vysvetlit neviem :D Ale to ti nedoporucujem :D

Unknown povedal(a)...

:-DDDDD

Unknown povedal(a)...

Pokračuješ v Zakázanejch pohádkách?:D

vera cicero povedal(a)...

abstak, ale od coho!!! :D aj ja chcem vediet kde sa kupuju take halucinogeny po ktorych ta toto napada :D

Eliza povedal(a)...

to je krutá realita, dámy! :D
O Zakázaných pohádkach som nepočula :-/

cara mia povedal(a)...

ja sa strašne smejem. :DDD a ešte to že reakcie: džísz tá čo zas trepe. :DDD si super.

Unknown povedal(a)...

Ahoj, toto je moja nová adresa: http://blueyedfox.wordpress.com/
(Fandím si a predpokladám, že ma čítaš a budeš aj naďalej ;-))
- Chantal Prym (pôvodne z http://chantal-prym.blogspot.sk/)